Świętujcie z nami nasze trzecie urodziny Nowin Podlaskich

Urszula Paszko
W niedzielę od godziny 10 do 16 na stoisku „Nowin Podlaskich” będzie mnóstwo atrakcji. Jak co roku pojawi się nasz urodzinowy „Bieg panów w Szpilkach” o puchar redaktora naczelnego Nowin Podlaskich. Przygotowaliśmy nagrody i zapewniamy świetną zabawę, każdy mały i duży znajdzie coś dla siebie.

Zaplanowaliśmy mini mecz piłki nożnej z nagrodami od Pizzerii Savona. Jego zwycięzcy otrzymają bony na pyszną pizzę. Na dzieci czekać będzie kącik malowania twarzy z przepyszną czekoladą. Dla osób w każdym wieku przygotowaliśmy też konkursy z nagrodami od Banku Spółdzielczego w Bielsku Podlaskim. Dla nieco starszych panów przygotowaliśmy konkursy zręcznościowo-siłowe za nagrodami od Energo, Glazur – Łuczaj i Stacji Moya Haćki. Swoje nagrody w postaci koszów pełnych wędlin oraz bony na zakupy przekazała nam też Wędzarnia Dunikowscy. Oprócz tego na naszych gości czekają: degustacje serów z Hajnówki. Dla miłośników jednośladów Serwis Rowerowy 4aBIKE przygotował nietypową przejażdżkę nietypowym rowerem. Jakim? Przyjdźcie, a się przekonacie. Każdy będzie miał szansę na bezpłatne konsultacje z lekarzem kardiologiem Bogusławem Demianiukiem i specjalistami z Oxys, sklepu z okularami optycznymi i przeciwsłonecznymi. Na zakończenie imprezy urodzinowej zrobimy sobie wspólne zdjęcie, więc przybywajcie licznie. Oj, będzie się działo...
Partnerami akcji są:
Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim , Stacja Moya Haćki, Energo, Glazur-Łuczaj, Oxys Bielsk Podlaski, Zamet, Czekolada, Wędzarnia Dunikowscy, 4aBIKE Serwis Rowerowy, Kardiomed Boguslaw Demianiuk, Savona Pizzeria Bielsk Podlaski, Handel bydłem mięsnym i mlecznym AGRO SKOT, Zamet.

Tajemnica Marchewki

Wideo

Dodaj ogłoszenie