Razem świętowaliśmy trzecie urodziny Nowin Podlaskich

Urszula Paszko
Dziękujemy, że byliście z nami. Było wesoło, śmiesznie, radośnie, słodko i zabawnie. Nasze stoisko było bez przerwy oblegane.

Wspólnie świętowaliśmy nasze trzecie urodziny. Popijaliśmy słodką czekoladę, rzucaliśmy kartonami z Pizzerii Savona, nosiliśmy worki z ekogroszkiem z Energo, strzelaliśmy bramki dla stacji Moya Haćki, liczyliśmy pieniądze Banku Spółdzielczego w Bielsku Podlaskim. Jednym słowem sie działo.
Rozdaliśmy trzy kosze wędlin od Wędzarni Dunikowscy. Aby otrzymać jeden z nich rodzina musiała bardzo szybko zjeść pół kółka kiełbasy. A strongmeni nosili beczki. Najlepszy z nich otrzymał 100zł na tankowanie na stacji Moya. Przez cały czas można było bezpłatnie zbadać wzrok dzięki uprzejmości Okularium, które również ufundowało 3 kupony o wartości 300zł.
W wyścigu panów na skrzynkach nagrodą było 100zł na zakupy w Glazurze. Chętni mogli tez spróbować sięw siłowaniu na rękę z Markiem Monachowiczem. Ale było warto – najsilniejsza kobieta otrzymała 100zł na zakupy w Energo.
Ale najwięcej radości sprawiło obserwowanie jazdy rowerem skręcającym w przeciwną stronę do ruchu kierownicy. Najlepszy otrzymał nagrodę z Serwisu 4aBIKE. Chętnych nie brakowało do jazdy tym wyjątkowym rowerem.
Dziękujemy naszym partnerom, dzięki którym mogliśmy tak hucznie świętować:
Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim, Stacja Moya Haćki, Energo, Glazur-Łuczaj, Okularium Bielsk Podlaski, Zamet, Czekolada, Wędzarnia Dunikowscy, 4aBIKE Serwis Rowerowy, Kardiomed Boguslaw Demianiuk, Savona Pizzeria Bielsk Podlaski.

Tokio Raport - rozmowa z Lucyną Kornobys

Wideo

Dodaj ogłoszenie