Bielsk Podlaski wśród liderów plebiscytu Świeć się (zdjęcia)

Redakcja
Bielsk Podlaski był jednym z najpiękniej rozświetlonych miast w kraju
Bielsk Podlaski był jednym z najpiękniej rozświetlonych miast w kraju Energa/Bielsk Podlaski
Plebiscyt „Świeć się z Energą” po raz pierwszy przeprowadzono w 2009 roku. Bielsk Podlaski zdobył najlepszą pozycję spośród miast województwa podlaskiego.

– Na początku plebiscyt miał tylko dwie kategorie - wspomina Jarosław Kozłowski, koordynator projektu „Świeć się” z Centrum Marketingu i Komunikacji Energa SA. – Szukaliśmy najpiękniejszych domowych i miejskich świątecznych iluminacji. Szybko jednak okazało się, że warto rozszerzyć formułę konkursu fotograficznego, przyjmując do niego nie tylko zdjęcia domowych aranżacji świetlnych, lecz świąteczne zdjęcia o różnej tematyce.

Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto na Podlasiu. Fotografuj i zgarnij nagrody!

W pierwszej edycji wygrał Rzeszów, w drugiej i trzeciej za najładniej oświetlone na święta miasto w Polsce tysiące internatów uznało Szczecin. W 2012 i 2013 r. wygrywała Bielsko-Biała.

W ubiegłym roku w finałowej szesnastce województwo podlaskie reprezentował Bielsk Podlaski, wyprzedzając w regionie Łomżę i Białystok, a także Augustów, Suwałki, Zambrów i Grajewo. Ostatecznie Bielsk zajął w konkursie siódme miejsce otrzymując 3 procent (blisko 2 tysiące) głosów internautów.

Zagłosuj w konkursie Świeć się na Bielsk Podlaski

– W 2013 r. w naszej akcji wzięło udział ponad 40 tysięcy osób z całej Polski, które oddały w sumie ponad 100 tysięcy głosów – dodaje Jarosław Kozłowski. – Nasz plebiscyt w serwisie Facebook ma prawie 150 tysięcy fanów.
Od dwóch lat do akcji dodano jeszcze jedną kategorię, w której rywalizują centra handlowe. W ubiegłym roku tytuł Najpiękniejszej Galerii Handlowej w Świątecznej Odsłonie zdobyła Galeria Krakowska. Naszego województwa nie reprezentowało żadne centrum handlowe, wszystko więc przed nami.

Lubisz fotografować? Co roku uwieczniasz na zdjęciach choinki, iluminacje i inne świąteczne klimaty? Możesz wygrać cenne upominki w naszym konkursie. Główna nagroda to warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel w SPA.

TU MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA SWOJE MIASTO LUB ZGŁOSIĆ JE DO PLEBISCYTU
TU MOŻESZ GŁOSOWAĆ NA GALERIE I ZGŁOSIĆ CENTRUM HANDLOWE DO PLEBISCYTU
TU MOŻESZ PRZESŁAĆ SWOJE ZDJĘCIA I ZGŁOSIĆ SIĘ DO KONKURSU

Pomysłodawcą i głównym sponsorem akcji "Świeć Się" jest Grupa Energa, która zapewnia energię elektryczną dla ponad 2,9 mln klientów, gospodarstw domowych i firm w Polsce.

Kredyt hipoteczny, to coraz większe ryzyko. UOKiK ostrzega.

Wideo

Dodaj ogłoszenie