Przegląd lipca 2020 w Bielsku Podlaskim, najważniejsze wydarzenia miesiąca

Newsroom 360
Newsroom 360
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Bielsk Podlaski zmienił się  w lipcu 2020 ?
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Bielsk Podlaski zmienił się w lipcu 2020 ? CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w lipcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Bielska Podlaskiego najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Bielskie Babeczki robiły przysiady dla Kubusia i Filipka. Zebrane pieniądze pomogą w walce z SMA (zdjęcia)”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd lipca 2020 w Bielsku Podlaskim: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z lipca 2020 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Bielskie Babeczki robiły przysiady dla Kubusia i Filipka. Zebrane pieniądze pomogą w walce z SMA (zdjęcia)

Zarówno Kubuś z Hajnówki, jak i Filipek z Gredel potrzebują prawie po 10 milionów złotych na leczenie. To dla nich w niedzielę (26.07) Bielskie Babeczki zorganizowały wielki Gaszyn Challenge.

📢 Uwaga na te produkty! Kolejne zostały wycofane, GIS ostrzega: są niebezpieczne! Koniecznie sprawdź, czy masz je w domu

Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) w ramach swojej działalności przekazuje m.in. informacje i ostrzeżenie o produktach, które mogą być szkodliwe. GIS informuje zarówno o produktach wycofanych ze sprzedaży przez ich producenta lub dystrybutora, jak i o tych, które zostały wycofane decyzją tegoż organu. W ostatnich miesiącach GIS wydał ponad kilkanaście ostrzeżeń. Ponadto również sieci handlowe, takie jak Lidl, Biedronka, Aldi czy Pepco wydają dla swoich klientów informacje i ostrzeżenia o produktach, które wycofano ze sklepów. Sprawdź, dla których produktów wydano ostatnio informacje i upewnij się, że nie masz ich w domu!

📢 Tygodniowy przegląd prasy (Bielsk Podlaski, 19.07-25.07.2020), poznaj najważniejsze informacje z Bielska Podlaskiego

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Bielska Podlaskiego, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 19.07 a 25.07.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Domowe sposoby na ukąszenia komarów, czyli jak poradzić sobie ze swędzeniem i pieczeniem”?

Zrób sobie prezent:

Apple iPad Pro 12,9" 64GB Wi-Fi Gwiezdna Szarość (MTEL2FDA)


Navitel T757 7'' 16GB LTE Czarny (T757LTE)


Prasówka lipiec Bielsk Podlaski: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w lipcu uwagę czytelniczek i czytelników z Bielska Podlaskiego. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Inwestycje w Bielsku Podlaskim. McDonald`s wybuduje ulicę, miasto odnowi pięć parków

W Bielsku Podlaskim szykują się duże inwestycje. Już niedługo mieszkańcy będą mieli jeszcze więcej zieleni. Miasto ruszy niedługo z rewitalizacją pięciu parków. Ponadto, sieć restauracji McDonald`s, która ma pojawić się w Bielsku, zbuduje uliczkę.

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"phone","replica":"2"}}

### 📢 Uroczystości w Zaleszanach. Odbędzie się kanonizacja ofiar odziału "Burego"
Kolejni cywile, którzy w 1946 roku zginęli z rąk oddziału Romualda Rajsa ps. Bury mają być w weekend 24-26 lipca uznani za świętych. Uroczystości odbędą się w m.in. w Zaleszanach i Brańsku.

### 📢 Bielsk Podlaski: W centrum miasta stanęło ogromne serce na nakrętki (zdjęcia)
Nie trzeba wiele, by pomagać. Mieszkańcy Bielska Podlaskiego mogą dołożyć swoją małą cegiełkę, by wesprzeć potrzebujących oraz uwolnić świat od plastiku.


### 📢 Te polskie miasta wyludniają się najszybciej. Czy Polska straci 10 milionów mieszkańców?
Według Eurostatu populacja naszego kraju będzie spadać w rekordowym tempie. Sprawdziliśmy, które polskie miasta wyludniają się najszybciej.

### 📢 Lord Kot w Suwałkach. W tej kawiarni rządzą koty [Zdjęcia]
Lord Kot, czyli kocia kawiarnia powstała w Suwałkach. W tym lokalu rządzą koty, ale goście też są bardzo mile widziani. Mogą poznać kocie gwiazdy, niektóre pozwalają się pogłaskać, wypić świetną kawę i zjeść "kocie" ciasteczko

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"desktop","replica":"2"}}

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"phone","replica":"3"}}

### 📢 Wybory 2020: MEMY Duda vs. Trzaskowski. Andrzej Duda wygrał wybory po zażartej kampanii wyborczej
Wybory 2020: II tura dała zwycięstwo Andrzejowi Dudzie. Wcześniej jednak Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski walczylil o zdobycie poparcia tych, którzy w pierwszej turze wyborów głosowali na Krzysztofa Bosaka (Konfederacja), Szymona Hołownię i pozostałych kandydatów. Internauci natomiast tworzyli memy. Wybory to w końcu wdzięczny temat, a każdy kolejny dzień kampanii wyborczej przynosił nowe pomysły na memy o starciu Duda vs. Trzaskowski. Debata, czy raczej debaty prezydenckie także obrodziły w memy. Zobaczcie sami najlepsze wyborcze memy z pojedynku Dudy i Trzaskowskiego! Tę kampanię zapamiętamy na długo...

### 📢 Bielsk Podlaski: Wyniki wyborów prezydenckich 2020 - 2. tura. Na kogo zagłosowali mieszkańcy?
Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Bielsku Podlaskim. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Bielska Podlaskiego? Który kandydat wygrał - Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? Poznaj wyniki głosowania w II turze wyborów prezydenckich 2020.

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"phone","replica":"4"}}

### 📢 Brańsk: Wyniki wyborów prezydenckich 2020 - 2. tura. Na kogo zagłosowali mieszkańcy?
Wyniki 2. tury wyborów prezydenckich 2020 w Brańsku. Kto wygrał - Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? Który kandydat cieszy się największą popularnością wśród mieszkanek i mieszkańców Brańska?

### 📢 Wybory prezydenckie 2020 w gminie Rudka. Wyniki głosowania mieszkańców w 2. turze
Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w gminie Rudka. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy gminy Rudka? Który kandydat wygrał - Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? Poznaj wyniki głosowania w II turze wyborów prezydenckich 2020.

### 📢 Gmina Wyszki: Wyniki wyborów prezydenckich 2020 - 2. tura. Na kogo zagłosowali mieszkańcy?
Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w gminie Wyszki. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy gminy Wyszki? Który kandydat wygrał - Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? Poznaj wyniki głosowania w II turze wyborów prezydenckich 2020.

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"desktop","replica":"3"}}

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"phone","replica":"5"}}

### 📢 Gmina Orla: Wyniki wyborów prezydenckich 2020 - 2. tura. Na kogo zagłosowali mieszkańcy?
Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w gminie Orla. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Orli? Który kandydat wygrał - Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? Poznaj wyniki głosowania w II turze wyborów prezydenckich 2020.

### 📢 Wybory prezydenckie 2020 - gmina Bielsk Podlaski. Wyniki głosowania mieszkańców w 2. turze
Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w gminie Bielsk Podlaski. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy gminy Bielsk Podlaski? Który kandydat wygrał - Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? Poznaj wyniki głosowania w II turze wyborów prezydenckich 2020.

### 📢 Przegląd tygodnia w Bielsku Podlaskim, najważniejsze wydarzenia od 5.07 do 11.07.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Bielska Podlaskiego, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 5.07 a 11.07.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Dlaczego warto iść na wybory? Internauci znajdują milion powodów. Te MEMY udowodnią Ci, że nie ma wymówek!”?

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"phone","replica":"6"}}

### 📢 Soda oczyszczona w ogrodzie. Pomoże pozbyć się mszyc, mrówek, chorób i chwastów. Zobacz, jak ją stosować
Sodę oczyszczoną można stosować w ogrodzie m.in. jako oprysk przeciw mszycom oraz przeciw mrówkom. Ale nie są to jedyne zastosowania. Zobacz, do czego przyda się soda w ogrodzie.

### 📢 Budowlańcy z fantazją. Zobacz najśmieszniejsze efekty pracy „fachowców”
Niektórych „fachowców” lepiej nie zatrudniaj... Oto zdjęcia z budów, które trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć, że ktoś mógł być aż tak niekompetentny.

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"desktop","replica":"4"}}

### 📢 Arkadiusz Andrejkow maluje "drewnale" na wiejskich domach i stodołach. Przy okazji zakochał się w Podlasiu (ZDJĘCIA)
Przyzwyczailiśmy się już do murali, które zdobią miejskie budynki. Arkadiusz Andrejkow w projekcie "Cichy Memoriał" proponuje zupełnie nowe spojrzenie na tej rodzaj sztuki. Tworzy obrazy wzorowane na starych fotografiach. Portrety mieszkańców powstają na ścianach drewnianych domów i zabudowań gospodarskich. Często przedstawiają zmarłych.

$$COMPONENT {"component":"ad","params":{"device_type":"phone","replica":"7"}}

### 📢 Licytacje komornicze w woj. podlaskim. Nieruchomości. Okazyjne ceny lipiec 2020
Chcesz kupić taniej nieruchomość (dom, mieszkanie, budynki)? Możesz skorzystać z licytacji komorniczych w woj. podlaskim. Nieruchomości po okazyjnych cenach już w lipcu 2020 w oparciu o stronę licytacje.komornik.pl KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ.

$$COMPONENT {"params":{"title":"ZOBACZ KONIECZNIE","is_photo":"1","ids":[5723710]},"component":"selected"}

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie