Finał Jubileuszowej Loterii Społem

Urszula Paszko
Już w najbliższą niedzielę czekają nas ogromne emocje i mnóstwo zabawy. Na muszli w Parku Królowej Heleny odbędzie się festyn z okazji Finału Loterii Jubileuszowej Społem Bielsk Podlaski.
Już w najbliższą niedzielę czekają nas ogromne emocje i mnóstwo zabawy. Na muszli w Parku Królowej Heleny odbędzie się festyn z okazji Finału Loterii Jubileuszowej Społem Bielsk Podlaski.
Już w najbliższą niedzielę od godziny 12,30 czekają nas ogromne emocje i mnóstwo zabawy. Na muszli w Parku Królowej Heleny odbędzie się festyn z okazji Finału Loterii Jubileuszowej Społem Bielsk Podlaski. Losowanie 50 rowerów, 15 chlebaków wraz z talonem na obiad w Restauracji Podlasianka i 15 chlebaków z bonem towarowym na zakup Marcinka lub tortu w sklepach Społem, dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy dla dzieci - to tylko niektóre z atrakcji.

W programie są także pokaz stuntu, czyli akrobacji na rowerze, grillowanie, a także występ zespołu działającego przy Stowarzyszeniu Ojcowizna Ziemi Bielskiej, który ostatnio podbija serca, nie tylko bielskiej publiczności. Nie zabraknie również zabaw dla dzieci i oryginalnych konkursów. Oprócz potraw z grilla będzie można skosztować wyrobów produkowanych przez bielskie Społem.
W imprezie mogą wziąć udział wszyscy. A szczególnie powinni wybrać się na nią klienci Społem PSS, którzy brali udział w Loterii i wrzucali swoje kupony do wystawionych urn w sklepach. Czekają na nich wspaniałe nagrody!
- Pomysł na loterię związany jest symbolicznie z naszym jubileuszem. W tym roku nasza spółdzielnia rozpoczęła obchody 110- lecia. To pierwsza loteria i 50 rowerów oraz innych cennych nagród do wygrania - mówi Antonina Turkowicz, prezes PSS Społem. Uczestnikiem konkursu był każdy klient, który dokonał zakupu na 100 zł w sklepach Społem w terminie od 15 stycznia do 31 maja 2016 roku. Przy odbiorze ewentualnej wygranej należy okazać paragon oraz dowód osobisty, celem weryfikacji. Społem PSS w Bielsku Podlaskim, mimo ogromnej konkurencji na rynku, radzi sobie znakomicie. Ma wielu wiernych klientów, którzy regularnie robią zakupy w sklepach tej sieci. Społem cały czas się rozwija. Niedawno zmodernizowało, a właściwie zbudowało od podstaw „Siedemnastkę” przy ul. 3 Maja. – Siedemnastka to nasza perełka, teraz, po gruntownej przebudowie, możemy nazywać ją perłą - mówiła z uśmiechem Antonina Turkowicz. - Sklep ten zawsze przynosił nam spore zyski, liczymy, że zyska jeszcze większe uznanie klientów. Nowa odsłona tego sklepu to dopiero początek obchodów jubileuszu 110-lecia Społem PSS. Jubileuszowych wydarzeń będzie więcej. -Dokładnie jubileusz Spółdzielni przypada w 2017 roku, ale PSS chce świętować przez dwa lata - mówi prezes PSS.
W planie jest budowa i otwarcie nowego sklepu na Hołowiesku. A kulminacyjnym punktem obchodów jubileuszu - taką wisienką na torcie - będzie pierwsza w Bielsku galeria handlowa z prawdziwego zdarzenia i to w centrum. A dokładniej przy parku w dawnym budynku piekarni.

Kredyt hipoteczny, to coraz większe ryzyko. UOKiK ostrzega.

Wideo

Dodaj ogłoszenie