Wybierz region

Wybierz miasto

  Artykuły Finanse Bielsk Podlaski

  Sortuj według:
  • Licytacje komornicze Białystok i Podlaskie. Zobacz, jakie samochody możesz kupić w listopadzie 2019

   Chcesz okazyjnie kupić auto? Możesz skorzystać z licytacji komorniczych w Białymstoku i w regionie. Zobacz jakie samochody, za ile i kiedy możesz wylicytować. Kliknij w galerię zdjęć.

  • Ile pieniędzy wypłaca ZUS za śmierć najbliższego członka rodziny? Zobacz zestawienie

   Renta rodzinna, po zmarłym członku rodziny, może przysługiwać dzieciom, małżonkom, wnukom, rodzeństwu a nawet rodzicom. Najwyższa w Polsce sięga prawie 14 tys. zł brutto, a najniższa prawie 4,6 tys. zł (brutto). Na 39 oddziałów ZUS, białostocki mieści się w górnej strefie stawek.

  • Czy trzeba spłacać długi otrzymane w spadku po zmarłym?

   - Po zmarłym ojcu zostało mieszkanie, a ja jestem jedyną osobą z jego rodziny. Wiem, że za życia miał kredyty i długi. Boję się, że banki upomną się o ich spłatę i to ja będę musiała wszystko uregulować, a po sprzedaży mieszkania nie wystarczy pieniędzy na to - napisała do redakcji nasza Czytelniczka, która prosi o podpowiedź - co można zrobić w tej sytuacji, czy można uniknąć spłaty nieswoich długów?

  • Tych 8 rzeczy nie wolno ci nosić w portfelu. Sprawdź jakich

   Podobno w życiu najważniejsza jest wygoda. My jednak uważamy, że najistotniejsze jest bezpieczeństwo. Noszenie pewnych przedmiotów w portfelu to przepis na małą katastrofę - zwłaszcza w wypadku kradzieży. Zanim włożysz tam jedną z tych 8 rzeczy - mocno się zastanów! Kardynalna zasada brzmi - noś ze sobą tylko te dokumenty, których aktualnie potrzebujesz. W razie zgubienia portfela nie będzie konieczności wyrabiania ich wszystkich. Jeśli w tym momencie nie potrafisz dokładnie wymienić, co nosisz w portmonetce lub portfelu - czas uszczuplić liczbę noszonych ze sobą rzeczy!