Do BIelska przyjadą m.in. wicemarszałek Maciej Żywni i poseł Robert Tyszkiewicz Do BIelska przyjadą m.in. wicemarszałek Maciej Żywni i poseł Robert Tyszkiewicz

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich mieszkańców (© Anatol Chomicz)

Przedstawiciele PO będą mówić m.in. o zmianach w ordynacji wyborczej

Podlaska Platforma obywatelska zaprasza na kolejne powiatowe spotkanie samorządowe Obywatelski Samorząd - Powiat Bielski, które odbędzie się 20 marca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w Bielskim Domu Kultury, ul. 3 Maja 2.

Głównymi tematami będą zapowiadane przez PiS radykalne zmiany w ordynacji wyborczej do
samorządu budzą powszechny niepokój obywateli. Dlatego uważamy za bardzo ważne, by w otwartej debacie ocenić sytuację samorządu w powiecie bielskimi porozmawiać o działaniach niezbędnych dla jego obrony.

W trakcie spotkania będzie też okazja do omówienia planów rozwojowych oraz możliwości pozyskania funduszy inwestycyjnych dla powiatu bielskiego.

W spotkaniu wezmą udział poseł Robert Tyszkiewicz, lider podlaskiej PO, wicemarszałek województwa podlaskiego Maciej Żywno, Anna Naszkiewicz, wicemarszałek województwa podlaskiegoDaria Sapińska, radna województwa podlaskiego,

Wybory samorządowe

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

bielszczanin (gość)

ileż razy można patrzeć na te krętackie mordy, ot złodzieje nie chcą odejść od koryta,czego oni szukają w moim mieście ",guza na łep"

Legion (gość)

Panowie muszą wytłumaczyć wyborcom iż to im się będzie opłacać, znaczy nam. Panowie sobie nic nie załatwiają, ale nawet jak im tak źle to nie dają oderwać się od koryta.